Холдери

Холдер — конструкція 730х2020 мм, розміщена на опорі міського освітлення вздовж основних транспортних магістралей, з експонуванням реклами в вигляді двохстороннього вертикального банерного полотна.

Холдер — це міський формат, який виділяється на фоні оточуючих рекламоносіїв своєю новизною (незвичністю для аудиторії) та являється одним з основних видів зовнішньої рекламм у європейських містах. Переваги цього виду зовнішньої реклами — його невисока вартість при значній кількості контактів та простота в обслуговуванні, можливість оперативного розміщення та зміни інформації. Джерелом освітлення холдера слугує безпосередньо світло від ліхтарів, на опорі яких він розташований. Таким чином, замовник не несе додаткових витрат на обслуговування освітлення своєї рекламної площини.

Основа успішності реклами на стовбах вуличного освітлення — часта візуальна повторюваність яскравих рекламних площин, завдяки цьому збільшується кількість безпосередніх контактів із цільовою аудиторією. Розміщення кількох холдерів із ідентичною інформацією підряд суттєво збільшує час, відведний на її сприйняття. Рекламну інформацію можуть бачити, як автомобілісти, так і пішоходи. Використання холдерів дає можливість проведення у місті дійсно масштабних рекламних кампаній.

Оренда холдерів — вигідна пропозиція і у фінансовому плані. Вартість оренди холдерів порівняно дешевше оренди інших видів рекламних конструкцій. Розміщення реклами на холдерах зацікавить ті компанії та бренди, які хочуть тримати ефективне просування при незначних рекламних бюджетах.

Розмір холдера: 750х2000 мм.
Матеріал: макет на металевій планці із люверсами, виготовлений на вінілі.
Терміни виготовлення: індивідуальні.

Created by S2D

РА "ОЛЛАН" © 2019