Брендмауери

Брандмауер — різновид зовнішньої реклами, що представляє собою натягнутий на металеву раму баннер (плакат гіперформату) на тканинній, вініловій чи сітчастій основі із зображенням на ньому інформації рекламного характеру. Брандмауери являються одним із самих широко розповсюджених та дієвих видів зовнішньої реклами. Вони розміщуються за допомогою спеціальної конструкції, закріпленої на частині фасадної, зовнішньої чи глухої стіни будівлі чи споруди. Установка брандмауера на фасадах будівель звичайно супроводжується монтажем додаткового спеціального освітлення.

Площа брандмауера (звичайно вона складає 150-1000 кв.м, можливо і більше) залежить тільки від вашого бажання та обмежена лише розміром будівлі чи споруди. Розміри реклами часом досягають розмірів самої стіни будівлі, отже побачити її можна навіть з великої відстані, з якої інша реклама непомітна.
Брандмауер використовується, як супутня ланка під час проведення іміджевої широкомасштабної рекламної кампанії. Він дає можливість легко охопити велику кількість потенційних споживачів та партнерів по бізнесу.
Найбільш доцільний строк розміщення данної конструкції — від півроку та довше. Місця розташування — на стінах будинків та споруд поряд із інтенсивним пасажиро-транспортним та пішоходним рухом, що сприяє тривалому візуальному контакту із потенційними клієнтами.

Переваги брандмауера:
• Один із самих престижних та ексклюзивних видів реклами, що гарантує прекрасне запам’ятовування;
• Швидко притягує увагу потенційних клієнтів, ефективно виділяється серед непомірного скупчення традиційних стандартних рекламоносіїв;
• Розташовується на значній висоті, що сприяє панорамному огляду рекламного продукту не тільки зблизька, але і на значній відстані від нього;
• Має найбільшу перевагу у співвідношенні ціна-якість порівняно з іншими видами зовнішньої реклами;
• Підкреслює індивидуальність, креативність, всеосяжну масштабність та стабільність фінансово-господарської діяльності рекламодавця, підвищує статус у свідомості існуючих та потенційних клієнтів;
• У комплексі доповнює проведену рекламну кампанію та являється її вершиною, недосяжною багатьом конкурентам.

Ми допоможемо організувати максимальне охоплення цільової аудиторії, вразити уяву потенційних партнерів по бізнесу, вигідно виділити вашу організацію серед інших учасників ринку!

Created by S2D

РА "ОЛЛАН" © 2019